
Скамейка лофт со спинкой и подлокотниками для сада и парка от 100 см до 300 см цвет орех
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скамейка лофт со спинкой и подлокотниками для сада и парка от 100 см до 300 см цвет орех
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: Ціну уточнюйте
