
Сумка для ноутбука
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
сумка для ноутбука
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 405 мм |
| Глибина основного відділення | 80 мм |
| Висота основного відділення | 325 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 800 г |
- Ціна: Ціну уточнюйте
