
Стелаж металевий 180х90х40см полочки для дома
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж металевий 180х90х40см полочки для дома
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Максимальна висота стелажа | 1200 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 300 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 30 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 120 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
| Крок перестановки ярусів | 300 мм |
| Товщина рами стелажа | 3 мм |
| Тип перекриття | ДСП |
| Навантаження на 1 кв. м. перекриття | 30 кг |
| Навантаження на 1 кв. м. поличного зберігання | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
- Ціна: 400 ₴
